HAKKIMIZDA

Yaşam alanlarının her bir köşesinde; yaşanacak anlar, paylaşılacak anılar ve evde hissettirmenin verdiği bir hafifleme vardır. Stüdyo Lounge; evin en hayat dolu köşelerini yeniden dizayn etmek ve bünyesinde bulunan tecrübeli ustalarıyla, farklı düşünebilen tasarımcılarının yeteneklerini yaşam alanına entegre etmek için heyecan dolu bir yolcuğuna başlamış, enerjik bir marka karakterine sahiptir. Üretim sürecinde ve ARGE çalışmalarında göstermiş olduğu teknoloji temelli yaklaşımı ve müşteri memnuniyeti odaklı anlayışıyla Stüdyo Lounge unutulan yaşam alanlarına yepyeni bir renk ve soluk getiriyor. Şimdi Stüdyo Lounge ile yenilenmek, dinginleşmek ve evin her alanını yaşayan alanlara dönüştürme zamanı.

Misyon

“Amaç ve Fikirler”

Stüdyo Lounge olarak el işçiliğinde göstermiş olduğumuz ustalığı ve yetkinliği, marka yolcuğumuza entegre ederek yaşam alanlarına fonksiyonel ve yaratıcı çözümler sunmayı önceliyoruz. %100 Türkiye sermayesi olarak çıktığımız bu yolda, kusursuz bir işleyiş modeliyle dünya markası olmayı amaçlıyor; her kültürden insanı ortak bir paydada buluşturmak istiyoruz. Çünkü bizler; bir masanın etrafında dünyaların nasıl değişebileceğini çok iyi biliyoruz. Dünyayı değiştirebilme cüretindeki tüm misafirlerimize dünyanın en kaliteli “mobilyalarını” üretiyoruz.

Vizyon

Geleceğin getireceği her türlü distopyan senaryoyu göz önünde bulundurarak insan-insan iletişimini önceliyor, insan odaklı üretim anlayışımızla kaliteli alanlar var etmeyi amaçlıyoruz. Şehrin tüm kaosunu kapıyı kapadıktan sonra ardında bırakan tüm insanların hayat kalitesini artırmayı hedeflerken; sürdürülebilir enerjiler ve doğa dostu çözümlerle de hem bugünü hem yarını önemsiyoruz.

Gelecek, içerisinde bulundurduğu tüm sürprizlerle bize doğru gelmekte; bizse sakince oturmuş, yüzümüzde bilge bir tebessümle onu bekliyoruz.